ASW JONKOWO ZWYCIĘŻA W PŁOCKU

W dniu 3 grudnia 2016 r. reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo wzięła udział w “Ogólnopolskim Turnieju Kyokushin Karate IKO Dzieci i Młodzieży” w Płocku. Organizatorem zawodów był Włocławski Klub Kyokushin Karate. W zawodach udział wzięli zawodnicy z kilkunastu ośrodków kyokushin w tym m.in.: Grudziądza, Białegostoku, Ostrołęki i Otwocka. Wśród blisko 180 zawodników godnie zaprezentowała się pięcioosobowa reprezentacja ASW Jonkowo w składzie: Filip Zakrzewski, Jakub Grabkowski, Patrycja Block, Sebastian Wippich i Nikodem Falaciński.

Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach: kata i kumite.
Na podium stanęli:

Jakub Grabkowski – I miejsce kumite chłopcy 2008-2007 do 25 kg
Filip Zakrzewski – I miejsce kumite chłopcy 2008-2007 do 40 kg
Patrycja Block II miejsce kumite kadetki młodsze 2005-2006, + 35 kg
oraz III miejsce w kata.
Sebastian Wippich II miejsce kategoria młodzicy 2001-2002 14-15lat, do 55 kg

Wszystkim reprezentantom ASW Jonkowo, należą się słowa uznania i pochwały za pokazanie na macie wielkiego ducha walki i godne reprezentowanie naszego Klubu i regionu na sportowej arenie w kraju.

Zawody odbywały się według światowych przepisów Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce. Tym samym są one w pełni bezpieczne dla startujących w nich dzieci i młodzieży.

Po raz kolejny, tym razem w Płocku, za sprawą rodziców zawodników i kibiców ASW Jonkowo głośno było o Jonkowie. Gorący doping naszych kibiców sprawia, że jeszcze długo jesteśmy mile wspominani w miejscach, w których byliśmy. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo składa serdeczne podziękowania dla Urzędu Gminy Jonkowo, Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie i firmy Transport Usług Komunalnych, Wołowno, Edward Górtowski za finansowe wsparcie ASW Jonkowo dzięki czemu nasi zawodnicy mają możliwość uczestniczenia w rywalizacji sportowej w kraju i za granicą.

Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami z naszymi mistrzami zapraszamy we wtorki i czwartki do Szkoły Podstawowej w Jonkowie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.aswjonkowo.pl

Kategoria: Uncategorized